Број на оглас: 3057968
Објавен на: 01.05.2019, 09:41
1 / 8

Peugeot 206 1.4hdi clima

2.350 € Цената не е фиксна
Марка:
Peugeot
Модел:
206
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
50 kw / 68 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Peugeot 206 1.4 Hdi 2005god
voziloto e vo top sostojba, 4 novi gumi Matador 185/60 r15,atest na klima foli..uvezeno od CH pred 4 godini so servisna kniska..reg do 26.05.2019 za poveke informaci javete se...070703618 Kristijan