Број на оглас: 3057888
Објавен на: 14.11.2018, 06:46
1 / 11

Prodavam pezo partner 1.4i itnoo

1.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Peugeot
Модел:
Partner
Година:
1998
Гориво:
Бензин
Километри:
300000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2018
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam pezo partner 1.4 I
Pezoto ima nova set na lamela nova pednica I zaden trap I akulumator pod garancia mu fall samo registracija

Problem mu se lupi lakot