Број на оглас: 3057861
Објавен на: 27.04.2019, 09:09
1 / 9

TOYOTA AVENSIS 2005 - EXTRA

4.800 €
Марка:
Toyota
Модел:
Avensis
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2019
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA KAKO NOVA!!
FULL OPREMA