Број на оглас: 3057845
Објавен на: 10.12.2018, 14:26
1 / 2

STOP ZA ASTRA G ORIGINALEN !!!!!

1 €
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2003
Гориво:
Бензин
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Останато
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2018
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


DESEN STOP ZA ASTRA G

- STOPOT E CELOSNO ISPRAVEN