Број на оглас: 3057767
Објавен на: 13.11.2018, 13:24
1 / 10

VW Passat 1.9 TDI -2006

5.900 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2019
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kolata e registrirano
1.9 motor 77 kw
novi gumi
za povise info tel :073-273-000