Број на оглас: 3057757
Објавен на: 15.03.2019, 10:23
1 / 10

Mercedes C200 CDI -2005/04

5.900 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
C 200
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2019
Сила на моторот:
90 kw / 122 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kolata e registrirano + zelen karton
full oprema
4 novi gumi