Број на оглас: 3057544
Објавен на: 02.08.2020, 09:15
1 / 2

Motorola Ferrari

1 € Цената не е фиксна
Марка:
Motorola
Модел:
Ferrari
Боја:
Red
Интерна меморија:
до 1 GB
РАМ меморија:
10 GB
Големина на екранот:
До 4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Motorola ferrari special edition, kolekcionerski primerok, vo odlicna sostojba.
Moze i zamena za vespa...