Број на оглас: 3057485
Објавен на: 30.05.2020, 10:21
1 / 3

PLOCKI SHIMANO

300 МКД
Вид на велосипедот:
Механички
Пол:
Машки
Големина на тркало:
29 "
Големина на рам:
Останато

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


SHIMANO B01S RESIN BRAKE PADS

-Одговараат на повеќе модели на кочници кои се наведени на сликите.

-Цена 300 ден/пар

-Праќам по карго

-тел. 070/344-999