Број на оглас: 3057286
Објавен на: 17.07.2019, 17:11
1 / 4

Scania 420 2003 godina

6.500 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Scania 420, 2003 godina Euro 3
Registrirana so zelena karta, servisirana so odlicni gumi, so pumpa za kiper.
2 komada
Mozna zamena za ponovo gidiste