Број на оглас: 3057219
Објавен на: 19.04.2019, 19:21

Се изнајмува

1 € Цената не е фиксна
Број на соби:
3
Квадратура:
60 m²
Број на спратови:
1 спрат
Греење:
Струја
Дворна површина:
30 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Реновирана
Опрема:
Луксузен
Година на градба:
1980
Година на реновирање:
2018
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југ
Адреса:
Маршал Тито

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се изнајмува


Се изнајмува луксузно опремен спрат од куќа во центарот на градот