Број на оглас: 3057102
Објавен на: 26.10.2018, 21:54
1 / 8

Се изнајмува дуќан во строг центар (170 М2)

1.111 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
170 m²
Греење:
Струја

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се изнајмува


Издавам дуќан во Струга на главна улица, улица Маркс Енгелс . Дуќанот е комплетно нов со под од порцелански плочки, Термо изолирана алуминска дограма , 4 сезонско стакло , комплетно обложен со внатрешна термо изолација и WC.
Комплетно електрична и водоводна инсталација.
Пуштени се кабли за камери и аларм.
Контакт Телефон:072/305/333
Dukan