Број на оглас: 3056839
Објавен на: 20.02.2019, 15:35
1 / 9

bmw 530 ( e 60 )

7.300 € Цената не е фиксна
Марка:
BMW
Модел:
530
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2019
Сила на моторот:
190 kw / 258 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


NAPOMENA : Info samo na ovoj broj 075/660-697 bmw to ima napraveno golem i mal servis ima 4 novi gumi i e registrirano cela godina