Број на оглас: 3056775
Објавен на: 22.04.2019, 09:59
1 / 10

DELOVI ZA GOLF 5 1.9TDI 2.0TDI

1 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
1 kw / 1 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


GI IMA SITE DELOVI