Број на оглас: 3056550
Објавен на: 22.01.2019, 12:14
1 / 12

GOLF 6 2.0TDI

8.400 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2019
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA GOLF 6 2.0 TDI BLUEMOTION
REGISTRIRAN
4 NOVI GUMI M S CONTINENTAL
SO NOVIOT DPF MOTOR SO 6 BRZINI 103KW
SO HIGH-LINE OPREMA
TROZONSKA AVTOMATSKA KLIMA
TEMPOMAT
GOLEMA NAVIGACIJA
PARKING SENZORI
SEDISTA OD ALCANTARA MATERIAL
KOMANDI NA VOLAN
KOMANDA ZA DA PARKIRA SAM
ZA POVEKE INFORMACII: 075908834