Број на оглас: 3056172
Објавен на: 09.11.2018, 13:00
1 / 12

Земјиште

По Договор
Квадратура:
8035 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Земјоделско земјиште погодно за градба на индивидуално или колективно домување. асвалтиран пристап 2 километра од центарот на Неготино. Чист имотен лист без никакви оспорувања повеќе информации на телефон.