Број на оглас: 3055956
Објавен на: 09.11.2018, 17:49
1 / 11

BMW X5 2008

12.500 €
Марка:
BMW
Модел:
X 5
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Боја:
Црна
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
3 kw / 4 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava BMW X5 2008g so pominati 210 000km
Extra socuvano ,proverka vo bilo koj BMW servis realna kilometraza so servisna kniska,na BG tabli
Cena: 12 500 E
TEL: 071452421