Број на оглас: 3055591
Објавен на: 16.12.2018, 20:23
1 / 4

presa za sobni vrati

450 € Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


presata e godina ipol upotrebuvana i moze da se stiznat do 10 vrati naednas za poveke informacii javete se na 071/239-758