Број на оглас: 3055452
Објавен на: 12.11.2018, 08:23
1 / 4

PASSAT 1.9TDI

1 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2019
Сила на моторот:
96 kw / 131 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Passat 1.9tdi 131ks so full oprema neuvezuvan registriran so zelen karton