Број на оглас: 3055325
Објавен на: 19.04.2019, 14:21
1 / 3

GOLF IV 1.9TDI

3.350 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Golf IV 1.9tdi ful oprema registriran cela godina 4novi gumi i ful servis
Moze zamena za Opel Zafira ili VwTouran.