Број на оглас: 3055087
Објавен на: 08.07.2020, 23:45
1 / 6

Mercedes E 220 CDI

2.400 € Цената е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 220
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
07.2020
Сила на моторот:
105 kw / 143 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba so full oprema: koza, klima, elektrika na prozori, retrovizori, predni sedista, tempomat so eden zbor extra vozilo registrirano do juli 2020 godina smeneto ujle i site filtri domakinski cuvana i odrzavana mozna e zamena