Број на оглас: 3055051
Објавен на: 31.05.2020, 19:10
1 / 5

VENECIJANKI NEMONTIRANI

По Договор

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Ролетни

Вид на оглас: Се продава


Dimenzii imate na slikite prikazano
5 komada
Od koj ednata e za balkonska vrata
Cena po dogovor