Број на оглас: 3054531
Објавен на: 13.01.2019, 02:56
1 / 2

Prozor

1 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Вид на оглас: Се продава


Se prodava drven prozor so edinecno staklo
140 cm *140cm
Malku koristen