Број на оглас: 3054392
Објавен на: 24.04.2019, 14:27
1 / 11

BMW 330 XDRIVE  245KS (euro 5) 2008/9 🇨🇭

12.350 € 12.500 €
Марка:
BMW
Модел:
330
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2019
Сила на моторот:
180 kw / 245 ks
Auto
Карпош, Скопје
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW 330 XDRIVE 245KS ( EURO 5) 🇨🇭🇨🇭
GODINA : 2008/9 Novi zimski Gumi
FULL OPREMA..NAVIGACIJA..
BEZ ZAMENI..SAMO ZA SERIOZNI KUPUVACI.
PROVERKA KADE SAKATE..KOLATA E SO SERVISNA KNISKA. NOVI ZIMISKI GUMI
Registrirana + zelen karton do 8 / 2019
                   
             UNIKAT !!!