Број на оглас: 3054276
Објавен на: 17.01.2019, 13:06
1 / 7

DElovi sa tiko tico motori ekstra ima sve

1 €
Марка:
Daewoo
Модел:
Tico
Година:
2000
Гориво:
Бензин
Километри:
100000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црвена
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
30 kw / 41 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


avto plac sa tikovcii vi nudi sekakav vid na delovii imaa svee ekstra motorii slovenskii motorii koi sa na kolite koi mosat dase sapalat vidat i probat vo sekoe vreme ima poveke koli dokarano i rasturenoo delovite sa so garancija prakam po karggoo