Број на оглас: 3054270
Објавен на: 19.03.2019, 18:59
1 / 2

Се продава МАШИНА за ТУТУН [КОРИСТЕНА 2 СЕЗОНИ]

28.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Машината е корситена само 2 Сезони
Комплет со се
ИНФОРМАЦИИ - 078 256 915
ИСТО ТАКА СЕ ПРОДАВА И ПЛУГОВИ ЗА ТРАКТОР ПОДЕТАЛНО ИНФОРМАЦИИ ТЕЛ 078 256 915 / 078 256 915 / 078 256 915 /078 256 915/078 256 915