Број на оглас: 3053612
Објавен на: 30.06.2020, 19:38
1 / 3

Imt 542 traktor so kosacka 165

1 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Vo ispravna sostojba e traktorot. Go prodavam so kosacka nova rotaciona 165.

071/563-024 nikola donev barajte go