Број на оглас: 3053565
Објавен на: 19.06.2019, 06:51
1 / 11

TRAKTORI FIAT 640 Dupak i FERGUSON 539

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


FIAT 640 4X4 i Ferguson 539
traktorite se vo odlicna sostojba, cena po dogovor