Број на оглас: 3053537
Објавен на: 09.11.2018, 15:55
1 / 9

SE PRODAVA I MENUVA

По Договор Цената не е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
C 220
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Streptronic / tiptronic
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
143 kw / 194 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava mercedes c 220 cdi,143 ks.ispraven,servisiran maslo vo motor,maslo vo menuvac,,plocki,na site cetiri trkala,so ful oprema,,so koza ne ostetena voopste,,mozi i zamena so poeftina kola so vasa doplata,,ili za nekoja druga do taja cena,,registriran,,a tes na folii,,led svetla,,zdrav nema skapano,,zadni amortizeri novi,dvosmerni,,