Број на оглас: 3053281
Објавен на: 17.02.2019, 12:07
1 / 6

Mercedes-Benz Actros 18-40

По Договор Цената не е фиксна 8.800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Actros registriran servisiran spremen za rabota mozna zamena mercedes kola