Број на оглас: 3053169
Објавен на: 13.01.2019, 02:56
1 / 5

Peugeot 406

2.900 € Цената не е фиксна
Марка:
Peugeot
Модел:
406
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2019
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Peugeot 406 2002g.
2.0 HDI 66kw 90 ks
Elektrika na retrovizori
Elektrika na site stakla
Mnogu dobro zacuvan avtomobil
VREDI DA SE VIDI
Kontakt telefon
070 322 868 i 078 322 868 Blagoj