Број на оглас: 3052782
Објавен на: 12.11.2018, 20:31
1 / 8

APARAT CANNON VOOPSTO NEKORISTEN PO EXTRA CENA 16 MP+TORBICA

8.000 МКД 8.500 МКД
Резолуција:
15,1-20 Мегапиксели
Марка:
Nikon

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA NOV FOTOAPARAT CANNON L820...FULL PAKOVANJE PLUS TORBICA ZA NEGO...VOOPSTO NE E KORISTEN..NEMAME POTREBA OD NEGO POSTO IMA MNOGU DODATOCI I PODESUVANJA I NE ZNAEME DA GO RABOTIME...MOZE DA SE PRATI NIZ MAKEDONIJA PO KARGO...KONTAKT NA VIBER...