Број на оглас: 3052675
Објавен на: 03.07.2019, 23:09
1 / 12

Стан, соба, stan, soba за краток престој

900 МКД Цената е фиксна
Квадратура:
22 m²
Греење:
Струја

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


Ново студио. Посебен влез, кујна, фрижидер, посебно WC. Обезбедуваме постелнина, крпи, шампон, фен, шкаф, WiFi интернет...

Потврден огласувач
 Методија Костоски