Број на оглас: 3052602
Објавен на: 16.04.2019, 08:37
1 / 1

LOVEN KARABIN 8*57

30.000 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


se prodava odlicen lovecki karabin marka crvena zastava kalibar 8*57, samo na lice so dozvola za ovaa kategorija na karabin.pov. inf. na tel. 070320579