Број на оглас: 3052586
Објавен на: 10.04.2019, 17:54
1 / 1

Se prodava nova A8 samsung 2018

300 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Samsung
Модел:
a8 2018
Боја:
Black
Интерна меморија:
32 GB
РАМ меморија:
4 GB
Големина на екранот:
5,5 - 5,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Garancija 2 godini nova