Број на оглас: 3052055
Објавен на: 19.02.2019, 16:13
1 / 4

VW BORA 1.9 116ks Na Delovii

23 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Delovii za Vw Bora 90 110 116 131ks imame sve na lager i prakame po kargo 071 355 590 072 542 134 072 542134