Број на оглас: 3052009
Објавен на: 23.03.2019, 20:46
1 / 1

Masina za Kafe Top Motor 2.2kw

По Договор Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Продавници, Трговија / Супермаркети

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


MASINATA E VO ODLICNA SOSTOJBA SO TOP MOTOR
2,2 kW ; 50 Hz ; 2.885 обрати во минута