Број на оглас: 3051896
Објавен на: 13.11.2018, 09:47
1 / 6

Alfa Romeo 156 1.6 twinspark Sport, METAN

1 €
Марка:
Alfa Romeo
Модел:
Alfa 156
Година:
2000
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
300000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2018
Сила на моторот:
88 kw / 120 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba, pali-vozi motor 1.6 twinspark 88kw 120hp, si raboti i na benzin i metan (Landi Renzo), 4 novi sport amortizeri, sportski filter, 16ki aluminski bandasi so 2 novi zimski gumi, klima.. Hitno!!! Poveke info na tel: 078 325 981
Napomena:
Na poraki ne odgovaram!!! Mozna zamena za kola so 7 sedista