Број на оглас: 3051403
Објавен на: 16.11.2018, 08:48
1 / 12

Kia Cee'd Sport Wagon 2008g "Novoo" Registrirana

4.250 € Цената не е фиксна 4.350 €
Марка:
Kia
Модел:
Cee'd Sporty Wagon
Година:
2008
Гориво:
Бензин
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2019
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Колата е 📣РЕГИСТРИРАНА📣 до 📅
》05.10.2019г.《
(ЦЕЛА ГОДИНА) + Сервис


♧》》 💲ЕКСТРА ПОНУДА💲《《♧ за КЕШ


🇲🇰🚘Колта е во 👌》ОДЛИЧНА СОСТОЈБА《👌

4 Нови зимски гуми M+S
*Нов акомулатор

🇲🇰🚘Kia ceed sw (Sport Wagon)
2008г.произведена ,
Не е од увоз
✔✔✔ еуро5 ✔✔✔
🏁🏁🏁1.4 бензин 110кс🏁🏁🏁 182 000км
📔Сервисна книшка📔

На ЛАНЧЕ мотор немате никакви дополнителни трошкови
Со редовни сервиси

Втор газда
Сериски богата со многу опрема

Околу ЦЕНАТА има простор на лице место

Повеќе инфо на
📲📱071-338-957 може и на Viber