Број на оглас: 3051390
Објавен на: 23.04.2019, 21:33
1 / 6

Komodi

1 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Комоди

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat dve visaci komodi za vo decka soba skoro ne upotrebuvani nemaat zabeleska