Број на оглас: 3051384
Објавен на: 13.01.2019, 02:56
1 / 4

Detska kolicka

1 € Цената не е фиксна

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Вид на оглас: Се продава


Se prodava detska kolicka Mnogu dobro socuvana malku koristena. Kolickata e na preklop lesna za transport.
Ima dve opcii : sedecka i lezecka