Број на оглас: 3051358
Објавен на: 15.03.2019, 10:23
1 / 8

Mercedes Benz C220 CDI -2002

4.500 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
C 220
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2019
Сила на моторот:
105 kw / 143 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kolata e registrirano, full oprema, novi gumi
za povise info tel :073-273-000