Број на оглас: 3051175
Објавен на: 20.04.2019, 12:13
1 / 7

Se prodava Reno Megan 1.4 benzin !

350 € 500 €
Марка:
Renault
Модел:
Megane
Година:
1996
Гориво:
Бензин
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2018
Сила на моторот:
52 kw / 71 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Krilo e udareno, motor e dobar, ne e registrirano.
Moze i za delovi.