Број на оглас: 3050832
Објавен на: 17.01.2019, 10:26
1 / 5

Vw GOLF 1.4 16v

1.950 € Цената е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
1999
Гориво:
Бензин
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2019
Сила на моторот:
56 kw / 76 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Stegna karoseriski bez nikakva korozija,ne e uvezena jas sum vtor gazda,staveno dva predni bilstajn gasni amortizeri,I e so 145000 km.moze proba I proverka kade sakate..registrirana cela godina.

KONTAKT:
070/320-579