Број на оглас: 3050772
Објавен на: 20.05.2019, 20:29
1 / 7

PEUGEOT 307 2.0 hDi

2.600 € Цената не е фиксна
Марка:
Peugeot
Модел:
307
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
130000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2019
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


REGISTRIRANO CELA GODINA, Napraven kompleten srevis rebrast, pk kaish,zategaci,vodna pumpa sajvna na radilica, smeeto ulje i filtri nov akomulator topla pod garancija
klimatronik
komandi na volan
bord kompjuter
aluminiumski bandasi
4 letni gumi michelin
2 zimski
Kuka za prikolka so vajgajne
naslon za raka