Број на оглас: 3050640
Објавен на: 12.01.2019, 18:25
1 / 1

JABOLKO - JONAGOLD

8 МКД Цената е фиксна

Категорија: Храна и готвење / Овошје и зеленчук

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Jabolko Jonagold.
ima nad 1500 Kg.
cena na golemo 08den.