Број на оглас: 3050589
Објавен на: 09.11.2018, 11:52
1 / 5

Opel Zafira 2.2 DTI 2002

1 €
Марка:
Opel
Модел:
Zafira
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2018
Сила на моторот:
95 kw / 129 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Opel Zafira 2.2 DTI 2002 god...125 ks,full oprema;
-bord kompjuter,
-tempomat,
-komandi na volanot,
-aluminumski felni original opel,
-klima,
-elektricni kopcinja na site prozori,
-ABS i mnogu druga oprema koja e se funkcionalna.