Број на оглас: 3050510
Објавен на: 16.11.2018, 13:24
1 / 4

Huawei Mate 10 lite nov garancija,mozi zamena

189 € Цената е фиксна 215 €
Марка:
Huawei
Модел:
Mate 10 lite
Боја:
Black
Интерна меморија:
64 GB
РАМ меморија:
4 GB
Големина на екранот:
5,5 - 5,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Huawei Mate 10 lite Dual SIM,64GB rom 4GB ram,ful pakovanje nov so garancija i fiskalna.Mozna e zamena,za zamena e druga cena