Број на оглас: 3050440
Објавен на: 13.04.2019, 14:17
1 / 2

Domasno kino samsung

2.200 МКД Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Домашно кино

Вид на оглас: Се продава


Domasno kino samsung cd cita dvd poslabo bez dalinsko drugo funkcionira se fm aux vadi mnogu ubav i jak zvuk i dlabok bass