Број на оглас: 3050417
Објавен на: 14.11.2018, 20:47
1 / 7

NOKIA 5 METALEN.

5.500 МКД Цената не е фиксна
Марка:
Nokia
Модел:
5
Боја:
Останато
Интерна меморија:
16 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


NOKIA 5 .METALEN so garancija.
so 2 sim kartici
2 GB RAM.
16 GB internet memorija.
5.2 inci ekran.
Vo odlicna sostojba.
TEL. 078/806-301.
078/411-320.