Број на оглас: 3050277
Објавен на: 13.11.2018, 13:25
1 / 12

Mercedes Benz ML270 CDI -2002/03

6.000 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
ML 270
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2019
Сила на моторот:
120 kw / 163 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Kolata e registrirano+ zelen karton do 08.19
servisirano sve
za povise info contact:073-273-000